Jūrkalnes iela 1, Rīga, Latvija, LV-1046

+371 64292414 , +371 27828000 info@cognitioit.com

Par mums

About us information technology image

Veicot biznesu šajā gadsimtā, tiek izmantots dažādu informācijas tehnoloģiju komponentu augstā pakāpe, kuru pašreizējs attīstības līmenis ļauj ne tikai automatizēt uzņēmuma darbību, bet arī izmantot mūsdienu kanālus un mijiedarbības metodes ar klientiem, partneriem un citiem uzņēmumiem.

Uzņēmuma nepārtrauktas attīstības un finansiālās izaugsmes nodrošināšana pieaugošās konkurences apstākļos, ņemot vērā piedāvājamo preču un pakalpojumu globalizāciju, ir uzdevums, kurš jāatrisina jebkura uzņēmuma vadītājiem. Jaunas komunikācijas metodes, izmantojot mobilo un interneta tehnoloģijas ļauj ne tikai paātrināt dažādu procesu dalībnieku mijiedarbību, bet arī pieiet klientu apkalpošanai vēl individuālāk.

Mūsdienu informācijas tehnoloģiju un informācijas sistēmu pasaule ir ļoti daudzveidīga. Tajā pašā laikā pastāv daudz jaunu, nesen izstrādātu tehnoloģiju un ierīču, un vismaz tikpat daudz jau sen izmantojamu. Daži no tiem ir nozares pašreizējās attīstības tendencēs, citi ir novecojuši. Tikt skaidrībā šajā plašajā un strauji mainīgajā digitālo tehnoloģiju pasaulē, bez īpašas sagatavošanās un bez pamatīgas šo tehnoloģiju iekšējo darbības principu izpratnes, ir gandrīz neiespējami.

Izvēlēties labāko ceļu caur informācijas tehnoloģiju labirintu mūsdienu uzņēmējdarbībā, atrast izeju no arvien pieaugušo biznesa prasību apburtā loka un apmierināt arvien sarežģītākas uzņēmumu darbības prasības ierobežotu budžeta un laika apstākļos, izmantojot informācijas sistēmu un programmatūras ir COGNITIO IT mērķis. Lai Jūsu uzņēmums varētu pilnībā un efektīvi izmantot informācijas tehnoloģijas strauji mainīgajā biznesa vidē ir COGNITIO IT misija.